Rezervácia termínu

Bratislava

Krása

V našom centre ponúkame absolútne bezbolestné ošetrenia pokožky tváre a tela najefektívnejšími neinvazívnymi metódami na trhu.

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE PLETI

Stres, zlé stravovacie návyky a nedostatok tekutín. To všetko negatívne vplýva na kvalitu pokožky, následkom čoho vznikajú vrásky už v mladom veku u mužov i žien. 

S pomocou prístrojového ošetrenia tváre založeného na neinvazívnej metóde TECAR dokážeme navrátiť pokožke 5 – 10 rokov života už po prvom sedení. Nedokonalosti vyhladíme a zároveň vyplníme ochabnuté miesta o kolagén, kyselinu hyalurónovú a iné výživné látky, ktoré podporujú elasticitu a žiarivý mladistvý vzhľad.

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE TELA

S pomocou moderných neivazívnych prístrojov založených na talianskej technológii TECAR a ReCell, ktoré využívajú rádiofrekvenčné vlny dokážeme účinne, dlhodobo a bezbolestne bojovať s akýmkoľvek nežiadaným estetickým problémom.

Myslíme na vaše zdravie a komfort a preto sú naše ošetrenia sú bez ihiel a úplne bezbolestné. Procedúry prebiehajú vyhladzovaním kože na problémových partiách a súčasným vyživovaním pokožky o prírodné látky, akými sú kyselina hyalurónová, kolagén, elastín a celé spektrum vitamínov potrebných k tomu, aby vaša pokožka nadobudla zdravý a žiarivý vzhľad.

© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.